Phuket zorganizuje Kata Beach Life Festival

Phuket -

Kata Beach Life Festival 2022 odbędzie się w dniach 26-28 sierpniath.

Muzyka na żywo, koncerty i DJ będą obecne na trzech scenach Kata Beach z Nature Active Camp, strefą kawową, zawodami sportowymi i konkursem fotograficznym Amazing Thailand od rana do wieczora.

Ciesz się koncertami i muzyką na żywo z Sarah.salola, 4EVE, Patrickananda, No One Else ,TELEX TELEX, THE PARKINSON, The Paradise Bangkok Molam International Band i ModernDog

Wydarzenie jest bezpłatne.

Operatorzy turystyczni w Phuket są gotowi, aby plaża Kata stała się „miastem surfingu”.

Phuket Beach Festival 2022 odbędzie się 23 sierpniard Do sierpnia 28th , 2022 na plaży Kata, aby przyciągnąć więcej turystów w „Zielonym sezonie” (sezon monsunowy).

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.