„Big Joke” odwiedza Phuket w ramach projektu „Smart Safety zone” na Starym Mieście w Phuket

ZDJĘCIE: Siam Rath

Phuket -

  „Wielki Żart”, zastępca komisarza policji Surachet Hakpal, wczoraj (15 sierpnia)th) przeprowadził kontrolę „Smart Safety Zone” na obszarze Starego Miasta w Phuket, za którą odpowiedzialna jest policja miejska w Phuket.

Sprawdzał także naprawy dróg na Starym Mieście w Phuket. „Wielki Żart” martwi się, że nie ma wystarczających barier dla kierowców. Wykonawca budowy został poinformowany o zwiększeniu liczby szlabanów w celu zapewnienia bezpieczeństwa na drogach.

ZDJĘCIE: Siam Rath

Niektóre przejścia dla pieszych na Starym Mieście w Phuket również mają wyblakłe kolory. Big Joke nakazał szefowi policji miasta Phuket i policji drogowej, aby pomalowali przejścia dla pieszych.

Big Joke powiedział lokalnym mediom tajskim: „Smart Safety Zones to specjalne strefy, które wymagają szczególnej troski. Obiecaliśmy ludziom, że damy z siebie wszystko. W przyszłości inteligentne strefy bezpieczeństwa zostaną rozszerzone także na inne obszary”.

„Projekt Smart Safety Zone to nie tylko więcej instalacji kamer CCTV, ale także pełna współpraca sektora rządowego i prywatnego z korzyścią dla ludzi”. Wielki Żart zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.