Pickup uszkodzony w akcie podpalenia Phuket – WIDEO

Phuket -

Wczesny pożar w Rassada w Mueang Phuket uszkodził pickupa.

Policja miejska w Phuket donosi, że została powiadomiona o incydencie od 31-letniego Burassakorna Yooyena. Powiedział policji wczoraj (15 sierpnia)th) o 4 rano był w swoim domu przy Rassada Nusorn Road w podokręgu Rassada, w dzielnicy Mueang Phuket.

Jego sąsiad krzyknął, żeby mu powiedzieć, że jego pickup, który stał zaparkowany przed domem, spłonął. Do ugaszenia pożaru użył wody, czekając na strażaków. Ogień został w końcu opanowany.

Nagranie z monitoringu przed jego domem pokazuje o 3:55 w nocy niezidentyfikowany mężczyzna w pełnym kasku motocyklowym, który wylewał benzynę na ciężarówkę, zanim podpalił i odjechał.

Policja powiedziała, że ​​szuka podejrzanego w celu podjęcia dalszych kroków prawnych. Ofiara nie skomentowała, czy miał jakieś problemy z kimś lokalnym lub co, jak sądził, mogło doprowadzić do podpalenia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.