Droga na Starym Mieście w Phuket do zamknięcia na paradę Por Tor (Głodny Duch)

Phuket -

Droga na Phuket Old Town Road zostanie tymczasowo zamknięta na czas parady „Por Tor” (Głodny Duch) dziś po południu (16 sierpnia).

Nasza poprzednia historia:

W Phuket rozpoczęła się lokalna tradycja Thai-Chinese Hungry Ghost.

Władze miasta Phuket ogłosiły, że parada Por Tor będzie prezentować głównie ciasta z czerwonych żółwi. Żółwie reprezentują dobre zdrowie i długie życie, a czerwony to także kolor szczęścia dla Chińczyków.

Parada rozpocznie się od posągu Złotego Smoka na Thalang Road i przejdzie do – skrzyżowania Taew Nam – Phuket Road – koła Surin (wieża zegarowa) – skrzyżowania Bang Naew – świątyni Bang Naew (odbywa się ceremonia Por Tor)

Thalang Road na Starym Mieście w Phuket będzie tymczasowo zamknięta (od skrzyżowania w pobliżu urzędu pocztowego do skrzyżowania Taew Nam) od 4:00 do 6:00

W tym roku festiwal odbędzie się od 16 sierpniath Do sierpnia 26th . Będzie wiele tradycyjnych straganów z jedzeniem na Phuket, tradycyjnych pokazów, koncertów, lokalnych produktów i nie tylko.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.