Jedna osoba nie żyje, jedna ciężko ranna po wypadku pickupa w Chalong

FOTO: Fundacja Ratownictwa Raumjai

Chalong –

Jedna osoba zginęła, a druga doznała poważnych obrażeń po wypadku pickupa w rejonie Chalong.

Raumjai Rescue Foundation donosi, że została powiadomiona o wypadku dziś rano (17 sierpnia) w Soi Na Chai, subdystrykt Chalong, dystrykt Mueang Phuket.

Przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli uszkodzoną ciężarówkę, która wpadła na słup energetyczny. Jedna osoba została uznana za zmarłą na miejscu, podczas gdy inna doznała poważnych obrażeń. Poszkodowaną, niezidentyfikowaną kobietę, zabrano do miejscowego szpitala.

Na tym etapie ratownicy uważają, że kierowca stracił kontrolę nad pojazdem przed uderzeniem w słup energetyczny. Jednak dokładna przyczyna wypadku jest nadal identyfikowana przez policję w Chalong.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.