Festiwal Phuket Por Tor (Głodny Duch) rozpoczyna się paradą – Zdjęcia

Phuket -

Festiwal Phuket Por Tor (Głodny Duch) rozpoczął się paradą w mieście Phuket.

Nasze poprzednie historie:

W Phuket rozpoczęła się lokalna tradycja Thai-Chinese Hungry Ghost.

Droga w Phuket Old Town Road zostanie tymczasowo zamknięta na czas parady „Por Tor” (Głodny Duch).

W tym miesiącu w Phuket w mieście Phuket odbędzie się coroczny tajsko-chiński festiwal Phuket „Hungry Ghost” lub festiwal Por Tor.

Parada wczoraj (16 sierpnia) rozpoczęła się od pomnika Złotego Smoka na Thalang Road. Burmistrz miasta Phuket Pan Saroj Angkanapilart rozpoczął festiwal paradą czerwonych żółwi.

Żółwie reprezentują dobre zdrowie i długie życie, a czerwony to także kolor szczęścia dla Chińczyków.

Parada udała się do skrzyżowania Taew Nam – Phuket Road – Surin Circle (wieża zegarowa) – Bang Naew Skrzyżowanie – Bang Naew Shrine (odbywa się ceremonia Por Tor).

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.