Tajka znaleziona martwa w kanale miasta Phuket, nie ma podejrzeń o nieczystą grę

Phuket -

Kobieta została znaleziona martwa w kanale w mieście Phuket w pobliżu parku publicznego w mieście Phuket.

Policja miejska w Phuket została powiadomiona od lokalnego mieszkańca wczoraj o 5:00 (16 sierpnia)th), że widzieli ciało unoszące się w kanale Bang Yai w pobliżu parku publicznego Saphan Hin na Phuket Road w podokręgu Talad Yai, Mueang Phuket.

Ratownicy i policja przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli ciało dryfujące w kanale twarzą w dół. Przypływ wody był niski w momencie znalezienia ciała. Z boku kanału znaleziono maskę na twarz i parę butów. Na jej ciele nie znaleziono śladów walki. Policja powiedziała, że ​​kobieta zmarła co najmniej sześć godzin przed odzyskaniem jej ciała.

Na miejsce zdarzenia przybyła później kobieta, której nazwiska nie podano urzędnikom. Powiedziała policji, że ciało to jej teściowa. Dała policji legitymację teściowej. Ciało zostało zidentyfikowane jako pani Parichart Sangkam, lat 50. Mieszkała w domu około kilometra od miejsca zdarzenia.

Kobieta powiedziała policji, że jej teściowa cierpiała na depresję. Nie wróciła do domu od wczoraj (15 sierpnia)th).

Policja bada, czy pani Parichart przypadkowo wpadła do kanału lub wskoczyła do niego. Jej ciało zostało przewiezione do szpitala Vachira Phuket w Phuket Town.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.