AKTUALIZACJA: Mężczyzna, który rzekomo uprowadził dziewczynę sprzedającą kwiaty w Rawai, aresztowany w Nakhon Si Thammarat

Rawai, Phuket –

Mężczyzna, który pięć miesięcy temu rzekomo porwał 13-letnią dziewczynkę, gdy sprzedawała kwiaty na plaży Rawai w dystrykcie Mueang Phuket, został aresztowany w Nakhon Si Thammarat.

Nasza poprzednia historia:

Policja w Chalong poinformowała, że ​​nakaz aresztowania został wydany po tym, jak historia stała się popularna w mediach społecznościowych.

Na 9 lutegoth, 2022, matka dziewczynki po raz pierwszy złożyła raport na policję w Chalong.

Policja Okręgowa w Phuket donosi, że podejrzany został zidentyfikowany przez policję tylko jako 33-letni Somsak. Somsak jest oskarżony o „odbieranie rodzicom dziecka poniżej piętnastego roku życia bez uzasadnionej przyczyny”.

Teraz dla naszej aktualizacjijedli:

Somsak został wczoraj aresztowany w dzielnicy Phipun w Nakhon Si Thammarat (16 sierpnia). Dziewczyna została odnaleziona i zabrana z powrotem do rodziców. Somsak został zabrany z powrotem na posterunek policji w Chaong w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.