Ćwiczenia ewakuacji przeciwpożarowej odbywające się w klubie nocnym na Bangla Road w Patong – PHOTO TOUR

Patong, Phuket –

  Tego popołudnia (18 sierpnia) w klubie nocnym Illuzion na Bangla Road w Patong odbyły się ćwiczenia ewakuacyjne.

Nasza poprzednia historia: 

Spotkanie odbyło się w zeszłym tygodniu w gminie Patong pod przewodnictwem burmistrza Patong Chalermsaka Maneesri i szefa dystryktu Kathu Siwat Rawangkun.

Wiertło nastąpiło później pożar w barze przy Bangla Road w Patong zaalarmował turystów w połowie 11 sierpniath.

Ćwiczenie rozpoczął wicegubernator Phuket Arnuparp Rodkwan Yodrabam. Tego popołudnia (18 sierpnia) w klubie nocnym Illuzion na Bangla Road w Patong odbyły się ćwiczenia ewakuacji przeciwpożarowej, podczas których wiele osób dołączyło do ćwiczeń. W incydencie wzięło udział dziesięć osób, które wystąpiły jako ranne. Strażacy zgasili „pożar”, który był tylko pozorowanym ćwiczeniem.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.