Ranny zagraniczny członek załogi na Liberyjskim statku towarowym uratowanym na Phuket

Phuket -

  Ranny zagraniczny członek załogi liberyjskiego statku towarowego został uratowany i przewieziony do Phuket.

Royal Thai Navy Region 3 z siedzibą w Phuket donosi, że 16 sierpnia został powiadomiony o incydencie ze statku towarowego „Oracle”, liberyjskiego narodowego statku towarowegoth. Mężczyzna z załogi został ranny z poważną raną na prawym ramieniu, chociaż przyczyna urazu nie została podana do wiadomości publicznej.

Statek towarowy znajdował się 450 kilometrów na zachód od wyspy Phuket. Wczoraj statek zmienił miejsce docelowe z powrotem na Phuket (17 sierpniath).

Royal Thai Navy przybył w pobliżu statku, 46 kilometrów od wyspy. Ranny mężczyzna został przeniesiony dźwigiem na statek marynarki wojennej, a następnie przewieziony do szpitala na wyspie.

Jego stan nie był jasny w czasie prasy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.