Mahout umiera po ataku słonia w Phang Nga

ZDJĘCIE: MGR Online

Phangnga –

  Kornak, który jest treserem słoni, zmarł, odnosząc przerażające rany w tors, po tym, jak został zaatakowany przez słonia w Phang Nga.

Ratownicy zostali powiadomieni o incydencie wczoraj (17 sierpnia)th) w Baan Nai Yan, podokręg Tha Yoo, dystrykt Takua Thung.

Przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć ciało pana Suppachai Wongfade, lat 32. Doznał znacznego uszkodzenia tułowia. Był właścicielem 20-letniego samca słonia o imieniu Pong Pang.

Słoń został zastrzelony w znieczuleniu 500 metrów od miejsca zdarzenia przez pracowników biura Phang Nga Live Stock Office i innego lokalnego kornaka.

Nie było bezpośrednich świadków zdarzenia i nie było jasne, co się stało. Pan Suppachai był podobno doświadczonym kornakiem i pracował z Pong Pang przez wiele lat. Po incydencie zostanie przeprowadzone śledztwo przez Live Stock Office we współpracy z funkcjonariuszami organów ścigania.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.