Wypadek dwóch pojazdów powoduje, że pobliski motocyklista zostaje ranny w Phuket po tym, jak koło odpada z rozbitych pojazdów

FOTO: Gmina Sri Soonthorn

Thalang, Phuket –

  Motocyklista został ranny po tym, jak sedan zderzył się z dużą ciężarówką, powodując przewrócenie się ciężarówki, a koło wyleciało wprost na ścieżkę motocyklisty, powodując jego upadek.

Policja Thalang została powiadomiona o wypadku dzisiaj, 2 sierpnia 00 r. o godzinie 18:2022 nad ranem, na Thep Kasattri Road w subdystrykcie Sri Soonthorn.

Organy ścigania i media przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć jedną ranną osobę, która była motocyklistą. Przewrócona ciężarówka z rozrzuconymi różnymi towarami była na drodze w pobliżu. W pobliżu znaleziono również uszkodzony sedan i motocykl.

Wszystkim zaangażowanym kierowcom policja Thalang wstrzymała identyfikację do czasu dalszego pełnego dochodzenia w sprawie wypadku.

Świadkowie powiedzieli lokalnym mediom, że sedan uderzył w tył ciężarówki, zanim ciężarówka się przewróciła. Koło ciężarówki poluzowało się i motocyklista uderzył w koło. Policja sprawdza znajdujące się w pobliżu nagrania z kamer CCTV, aby znaleźć dokładną przyczynę wypadku i wziąć pod uwagę zarzuty prawne.

Według czasu prasowego motocyklista pozostaje w miejscowym szpitalu, pozostali dwaj kierowcy nie odnieśli obrażeń.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.