Kathu zorganizuje targi żywnościowe jeszcze w tym miesiącu?

Katu –

Od 7 sierpnia w Kathu odbędą się siódme doroczne targi żywności i targi zdrowej żywnościth Do sierpnia 27th ten miesiąc.

Będzie wiele rodzajów czystego jedzenia i wiele atrakcji, takich jak konkurs kulinarny, konkurs muzyczny dla studentów, bieganie rodzinne i muzyka na żywo.

Inne bezpłatne usługi podczas wydarzenia to bezpłatny masaż, bezpłatna sterylizacja kotów i psów, bezpłatne strzyżenie i nie tylko.

Do zobaczenia!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.