Złodziej przyłapany na CCTV kradnącym pudełko z piwem w sklepie spożywczym w Phuket Town

Phuket -

Złodziej został złapany przez kamerę CCTV kradnącą pudełko piwa w sklepie spożywczym w Phuket Town.

Pan Damrong Damthong, lat 45, złożył wczoraj raport na policję miasta Phuket (18 sierpnia) wraz z dowodami z nagrania z monitoringu. Powiedział policji, że podejrzany mężczyzna, który jechał motocyklem, zatrzymał się przed jego sklepem spożywczym w biały dzień tuż po południu na drodze Phuket w Talad Yai.

Podejrzany ukradł pudełko piwa przed sklepem spożywczym, zanim odjechał na swoim motocyklu. Pan Damrong był w sklepie spożywczym. W pudełku było 12 butelek piwa, które kosztowało 638 bahtów.

Pan Damrong powiedział The Phuket Express: „To tylko pudełko piwa, które nie kosztuje dużo. Jeśli zostałeś złapany, nie warto tego robić. Ten podejrzany nie bał się, mimo że jest kamera CCTV. To zasada, że ​​ta osoba jest na tyle bezczelna, by ukraść ”

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.