Kapitan łodzi zaginął po wpadnięciu do morza podczas jazdy łodzią z turystami w Krabi

Krabi-

Kapitan łodzi zaginął po tym, jak wpadł do morza podczas rejsu łodzią z turystami w Krabi.

Wczoraj (19 sierpnia)th) Policja Morska Krabi została powiadomiona, że ​​kapitan łodzi zaginął między wyspą Yaman i wyspą Rok. Policja morska i nurkowie ratunkowi wyruszyli na poszukiwania na cztery godziny, ale nie udało im się przed zapadnięciem zmroku.

Porucznik pułkownik Taweelarp Suwannarit z Krabi Marine Police powiedział The Phuket Express: „Mr. Apichart Boonrat, 27 lat, kapitan łodzi z długim ogonem z 14 turystami i jednym przewodnikiem, podróżował wczoraj w pobliżu wyspy Po Da w Ao Nang”.

„Kapitan łodzi zaginął, gdy był z tyłu, kierując łodzią. Przewodnik wezwał pomoc. Na tym etapie sądziliśmy, że kapitan mógł zemdleć i spadł z łodzi. Poszukiwania są kontynuowane dzisiaj (20 sierpnia)”. Podpułkownik zakończył.

Według stanu na czas prasy kapitan łodzi wciąż był nieobecny.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.