Policja turystyczna w Phuket ostrzega przed wynajmem pojazdów silnikowych bez odpowiednich licencji

Phuket -
Policja turystyczna w Phuket wydała ostrzeżenie o wynajmowanych pojazdach bez odpowiedniego prawa jazdy.

Ostrzeżenie mówi: „Właściciel lub kierowca pojazdu silnikowego, który pozwoli każdemu bez odpowiedniego prawa jazdy prowadzić pojazd, zostanie ukarany grzywną w wysokości nieprzekraczającej 2,000 bahtów”.

„Kierowca (Wynajmujący) bez ważnego prawa jazdy podlega karze pozbawienia wolności do 1 miesiąca.” Rozkaz był kontynuowany.

Zamówienie skierowane jest do osób kierujących motocyklami i samochodami bez odpowiedniego tajskiego lub międzynarodowego prawa jazdy specjalnie dla tego pojazdu. W zamówieniu podkreślono, że licencja musi wyraźnie dopuszczać rodzaj prowadzonego pojazdu i nie może być licencją ogólną, zwłaszcza na motocykle.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.