Szkielet znaleziony w pobliżu punktu widokowego w Wichit

Wichit –

Szkielet został znaleziony w pobliżu punktu widokowego w Wichit wczoraj po południu (20 sierpnia)th).

Policja Wichit została powiadomiona o szkielecie o 5:45 od lokalnego mieszkańca w pobliżu drogi Ao Yon – Khao Khad w pobliżu punktu widokowego Khao Khad w Wichit, Mueang Phuket.

Na miejsce zdarzenia przybyli policjanci i ratownicy, aby znaleźć szkielet mężczyzny przykryty płótnem. Jego mundur był podobny do ochroniarza. Policja uważała, że ​​mężczyzna zmarł co najmniej sześć miesięcy przed odnalezieniem. Szkielet został przewieziony do szpitala Vachira Phuket w celu ostatecznej identyfikacji.

Miejscowy, który pierwszy odkrył szkielet, powiedział policji, że zanim go znajdzie, będzie posadził drzewa kokosowe. Nazwisko miejscowego mieszkańca zostało zatajone.

Policja ustaliła, że ​​w marcu zeszłego roku 2022 zaginął 41-letni Songsak Maya, który był ochroniarzem w Wichit.

Jednak policja kontynuuje śledztwo, aby znaleźć ostateczną przyczynę śmierci i pozytywnie zidentyfikować mężczyznę i ustalić, czy był to ta sama osoba zaginiona.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.