Engelbert Humperdinck zorganizuje koncert na wyspie Samui

FOTO: Naewna

Ko Samui –

Koncert Engelberta Humperdincka odbędzie się na wyspie Samui po raz pierwszy w ramach „GALA DINNER WITH THE KING OF ROMANCE ENGELBERT HUMPERDINCK” dzisiejszego wieczoru (22 sierpnia).nd).

Koncert odbędzie się w hotelu Centara Reserve Samui. Koncert organizuje Rada Turystyki Surat Thani i odpowiednie stowarzyszenia turystyczne w Samui i Surat Thani.

Engelbert Humperdinck to światowej sławy piosenkarz, znany jako „Król Romansu”. Jego najbardziej znaną piosenką jest „Release Me”. Ma teraz 86 lat.

Engelbert Humperdinck powiedział tajskim mediom: „Po raz pierwszy przybywam na wyspę Samui. Otrzymałem ciepłe powitanie od Tajów, odkąd przybyłem na lotnisko Samui.

FOTO: Naewna

Pan Worasit Pongpan, prezes Samui Golf Association, powiedział Thai medua: „Engelbert Humperdinck jest w trasie koncertowej z Bangkoku. Jest to więc dobra okazja do zorganizowania koncertu również na wyspie Samui. Pozostały dochód z wydatków na koncert zostanie przekazany Fundacji Green Island w celu wsparcia ochrony i ochrony środowiska na wyspie Samui.”

„To dobra okazja dla jego fanów, aby dowiedzieć się więcej o wyspie Samui. W przyszłości będziemy prowadzić więcej globalnych działań na wyspie, aby pobudzić turystykę i wspierać działania związane z ochroną środowiska”. Worasit zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.