Największe historie z Phuket z ostatniego tygodnia: Holender nielegalnie łowiący ryby w parku narodowym aresztowany, policjant skazany na 25 lat więzienia i nie tylko

Witam, Czytelnicy i zwolennicy Phuket Express!

Poniżej znajduje się nasza cotygodniowa funkcja, w której przedstawiamy najważniejsze lokalne historie w naszej okolicy Phuket z zeszłego tygodnia. Liczba historii różni się z tygodnia na tydzień.

Są one wybierane i nadzorowane przez nasz zespół redakcyjny i mają na celu umożliwienie naszym czytelnikom szybkiego „nadrobienia” ważnych historii, które mogli przegapić. Codziennie publikujemy wiele historii i łatwo pogubić się w ważnych wydarzeniach czy zmianach w naszej okolicy. W osobnym artykule robimy podsumowania krajowe, to tylko najlepsze lokalne historie w prowincji Phuket.

Nie są one w określonej kolejności ważności, ale z grubsza w kolejności publikacji. Są to dni od poniedziałku 15 sierpnia 2022 r. do niedzieli 21 sierpnia 2022 r.

Zacznijmy i zobaczmy, jakie były najpopularniejsze lokalne historie!

  Festiwal jest zawsze wielkim hitem wśród mieszkańców i turystów.
  Stało się to po narodowym oburzeniu w tajskich mediach społecznościowych, chociaż wielu zagranicznych czytelników było bardziej zrównoważonych w swoich odpowiedziach.
Wicegubernator Phuket Arnuparp Rodkwan Yodrabam powiedział The Phuket Express: „Znajdziemy rozwiązanie tego problemu tak szybko, jak to możliwe i sprawdzimy, czy salony masażu są zgodne.
Zamówienie skierowane jest do osób kierujących motocyklami i samochodami bez odpowiedniego tajskiego lub międzynarodowego prawa jazdy specjalnie dla tego pojazdu. 

To wszystko na ten tydzień, jak zawsze dziękuję za wsparcie!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.