Drogi do zamknięcia na Beach Festival w Kata

Kata, Phuket –

Drogi w Kata będą zamknięte na czas festiwalu Phuket Beach Festival i Kata Beach Life Festival.

Nasza poprzednia historia:

Phuket Beach Festival 2022 odbędzie się 23 sierpniard Do sierpnia 28th , 2022 na plaży Kata, aby przyciągnąć więcej turystów w „Zielonym sezonie” (sezon monsunowy).

Kata Beach Life Festival 2022 odbędzie się w dniach 26-28 sierpniath.

Gmina Karon ogłosiła zamknięcie wczoraj (21 sierpnia). Drogi przed Gminą Karon i drogi od kanału Pak Bang przed Centrum Obsługi Turystycznej będą zamknięte od jutra (23 sierpnia) do 28 sierpnia. Przepraszamy za niedogodności.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.