Członek załogi uratowany po upadku z łodzi z Phuket

Phuket -

Członek załogi został uratowany po upadku z łodzi u wybrzeży Phuket.

Royal Thai Navy z siedzibą w Phuket donosi, że została powiadomiona, że ​​członek załogi łodzi rybackiej wpadł do morza w pobliżu południowej wyspy Kaew Noi na początku tego tygodnia.

Royal Thai Navy wyruszyła na poszukiwania przez pół dnia, zanim zobaczyli członka załogi łodzi, pana Eakkarata Limsomboona, lat 43. Miał na sobie kamizelkę ratunkową i machał na skale na wyspie Kaew Noi.

Pan Eakkarat był słaby i miał kilka zadrapań. Powiedział, że były silne wiatry i fale. Łódź kołysała się, zanim uderzyła go duża skrzynka z lodem i spadł do morza. Początkowo nikt nie widział, jak upadł. Próbował wołać o pomoc, ale nikt go nie usłyszał i popłynął w kierunku pobliskiej wyspy.

Został zabrany z powrotem na ziemię i do szpitala na badanie lekarskie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.