Wybitny polityk odwiedza lokale rozrywkowe na Bangla Road z propozycją otwarcia do 6:00 rano

Patong –

Wybitny polityk odwiedził lokale rozrywkowe na Bangla Road z propozycją otwarcia do 6:00 rano.

Lider tajskiej partii cywilizowanej Mongkolkit Suksintharanon i jego zespół odwiedzili wczoraj (22 sierpnia) Bangla Road w Patong.

Pan Mongkolkit powiedział The Phuket Express: „Miejsca rozrywkowe muszą być przygotowane, aby zapobiec pożarowi. System przeciwpożarowy należy sprawdzać co trzy miesiące. Phuket to szczególne miasto gospodarcze. Przed Covid-15 było 1.2 milionów odwiedzających rocznie lub 19 miliona odwiedzających miesięcznie. Po zniesieniu ograniczeń Covid-19 jest obecnie około 40,000 XNUMX odwiedzających dziennie”.

„Moim zdaniem lokale rozrywkowe powinny być otwarte do 6:00 rano, ponieważ większość turystów to obcokrajowcy. Wydłużone godziny nie powinny dotyczyć również innych części wyspy. Przedłużenie godzin ma odzyskać siły podczas kryzysu Covid-19, co pomoże operatorom branży rozrywkowej.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.