Kierowca ginie po wypadku motocyklowym w Thalang

FOTO: Ekipa ratunkowa Sri Soonthorn

Thalang –

Kierowca zginął po wypadku motocyklowym w Thalang dzisiaj po północy (24 sierpnia)th).

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku o godzinie 0:10 na Thep Kasattri Road w kierunku południowym w subdystrykcie Sri Soonthorn.

Przybyli na miejsce, aby znaleźć ciało pana Detchapon Jitsanoa, 40, który był ochotnikiem obrony cywilnej. W pobliżu znaleziono zepsuty hełm. Uszkodzony został również chodnik i słup energetyczny w pobliżu.

Świadkowie powiedzieli policji, że motocyklista stracił kontrolę nad swoim pojazdem, zanim uderzył w chodnik i słup energetyczny. Policja kontynuuje dochodzenie, aby znaleźć dokładną przyczynę wypadku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.