Oficjalnie ogłoszono wesele „Baba” w Phuket

Phuket -

Oficjalnie ogłoszono coroczne tradycyjne wesele Baba w Phuket, które odbędzie się w mieście Phuket.

Nasza poprzednia historia:

W przyszłym miesiącu na Starym Mieście w Phuket odbędą się tradycyjne wesele i parada Baba w Phuket, aby pobudzić lokalną turystykę.

Wczoraj (23 sierpnia) odbyła się konferencja prasoward) w Muzeum Phuket Thai Hua prowadzonym przez wicegubernatora Phuket Amnuaya Pitsuwana.

Pan Amnuay powiedział The Phuket Express: „Wydarzenie odbędzie się w przyszłym miesiącu 3 wrześniard do września 4th w obszarze Starego Miasta w Phuket w podokręgu Talad Yai. Ślub Baby jest jednym z 16 wyjątkowych tradycyjnych wydarzeń w Phuket, które pobudzają turystykę i gospodarkę”.

„Będzie pięć przykładowych par, które zaprezentują ślub i ceremonię Baby. Na weselu będzie wiele tradycyjnych tajskich i chińskich potraw z wieloma lokalnymi produktami spożywczymi z Phuket. Pan Amnuay zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.