AKTUALIZACJA: Właściciel zaprzecza oskarżeniom po rzekomej napaści seksualnej na kobietę w akademiku w Phuket Town

Phuket -

Właściciel zaprzeczył oskarżeniom o napaść seksualną na kobietę, która spała w akademiku w Phuket Town.

Nasza poprzednia historia:

Wystosowano wezwanie do właściciela, który rzekomo użył zapasowego klucza do otwarcia pokoju, zanim dokonał napaści seksualnej na kobietę, która spała w akademiku w Phuket Town.

Zaktualizowany magazyny:

Pułkownik policji miejskiej Phuket Sarawut Chooprasit powiedział Phuket Express: „Mr. Pae (Sasin) i jego prawnik stawili się policji miasta Phuket po tym, jak otrzymał wezwanie. Odrzucił oskarżenie o napaść seksualną i wejście do pokojów innych ludzi”.

„Odmówił jednak skomentowania czegoś więcej niż odrzucenie wszystkich zarzutów. Nalega, aby rozmawiać tylko w sądzie. Nie przebywa w areszcie, ponieważ zgodnie z prawem stawił się po wezwaniu”. Sarawut zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.