AKTUALIZACJA: Właściciel zaprzecza oskarżeniom po rzekomej napaści seksualnej na kobietę w akademiku w Phuket Town

Phuket -

Właściciel zaprzeczył oskarżeniom o napaść seksualną na kobietę, która spała w akademiku w Phuket Town.

Nasza poprzednia historia:

Wystosowano wezwanie do właściciela, który rzekomo użył zapasowego klucza do otwarcia pokoju, zanim dokonał napaści seksualnej na kobietę, która spała w akademiku w Phuket Town.

Zaktualizowany magazyny:

Pułkownik policji miejskiej Phuket Sarawut Chooprasit powiedział Phuket Express: „Mr. Pae (Sasin) i jego prawnik stawili się policji miasta Phuket po tym, jak otrzymał wezwanie. Odrzucił oskarżenie o napaść seksualną i wejście do pokojów innych ludzi”.

„Odmówił jednak skomentowania czegoś więcej niż odrzucenie wszystkich zarzutów. Nalega, aby rozmawiać tylko w sądzie. Nie przebywa w areszcie, ponieważ zgodnie z prawem stawił się po wezwaniu”. Sarawut zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.