Cudzoziemka alarmuje mieszkańców Kamali po nocnym wyjściu na morze

Kamala –

Cudzoziemka wyszła wczoraj wieczorem do morza na plaży Kamala (24 sierpnia)th), podczas gdy jej pies czekał na plaży. Miejscowi wezwali pomoc, zanim wyszła z wody, myśląc, że tonie.

Ratownicy Kamali zostali powiadomieni od miejscowych o 7:30, że cudzoziemka w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym zostawiła swoje rzeczy w sklepie na plaży. Poszła do morza i bawiła się w wodzie ze swoim psem.

Piętnaście minut później psa widziano samotnie na plaży bez niej. Miejscowi wezwali pomoc w poszukiwaniu jej wzdłuż plaży, ponieważ obawiali się, że mogła utonąć.

Po tym jednak cudzoziemka wyszła z morza sama bez problemu. Przeprosiła, że ​​sprawiała, że ​​inni martwili się o nią, gdy wyszła popływać w pewnej odległości od brzegu, ale powiedziała, że ​​jest doświadczonym pływakiem.

Cudzoziemka, której nazwiska nie ujawnili ratownicy, zobowiązała się, że nie będzie już więcej pływać w nocy i zaalarmować miejscowych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.