Mieszkańcy Kamali dołączają do ćwiczeń ewakuacyjnych przed tsunami

Kamala –

Mieszkańcy Kamali przyłączyli się w tym tygodniu do ćwiczeń ewakuacyjnych przed tsunami.

Wczoraj (24 sierpnia)th) ćwiczenia ewakuacyjne przed tsunami odbyły się na plaży Kamala. Ćwiczenie zostało uruchomione przez Naczelnika Okręgu Kathu, pana Siwata Rawangkuna. Do ćwiczenia włączyli się mieszkańcy, studenci i urzędnicy państwowi.

Pan Siwat powiedział The Phuket Express: „Kamala jest połączona z morzem, w którym nasza społeczność została uszkodzona przez poważne tsunami wiele lat temu. Musimy się przygotować i być gotowi na każdą sytuację. Wczorajsze ćwiczenie rozpoczęło się od ćwiczenia Table Top (TTX) przed ewakuacją.”

Pan Jutha Dumluck, szef organizacji administracyjnej Tambon, powiedział Phuket Express: „Ta ewakuacja zakończyła się sukcesem. W przyszłości możemy wykonywać ćwiczenia również w nocy, ponieważ w sezonie przyjeżdża więcej turystów. Operatorzy hoteli i turyści zostaną zaproszeni do przyłączenia się do ćwiczeń ewakuacyjnych.”

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.