Mężczyzna aresztowany za rzekome otwarcie lokalu rozrywkowego bez pozwolenia na wyspie Samui

Samui, Surat Thani –

Mężczyzna został aresztowany za rzekome otwarcie lokalu rozrywkowego bez pozwolenia, sprzedaż alkoholu po przekroczeniu dopuszczalnego limitu czasowego, nielegalne posiadanie Baraku/Shishy oraz wpuszczanie do lokalu broni palnej i narkotyków.

Dziś rano ekipa policji Bo Phut dokonała nalotu na lokal rozrywkowy „Dream Land” na wyspie Samui. Aresztowali 45-letniego Puwanai. Stawiają mu zarzuty otwarcia obiektu bez pozwolenia, sprzedaży alkoholu w ustawowym terminie, nielegalnego posiadania Baraku oraz wpuszczenia na miejsce broni palnej i narkotyków.

Z sali skonfiskowano jeden kilogram płynu Baraku i akcesoria Baraku. Puwanai, którego nazwisko zostało zatajone przez organy ścigania, został zabrany na posterunek policji w Bo Phut w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.