Mężczyzna poważnie ranny po tym, jak rzekomo został pocięty przez „przyjaciela” na drodze w Wichit

Wichit –

31-letni mężczyzna doznał poważnych obrażeń po tym, jak został rzekomo pocięty nożem przez swojego przyjaciela na drodze w Wichit w biały dzień.

Policja Wichit została powiadomiona o incydencie wczoraj o godzinie 3:00 (25 sierpnia) po stronie kanału Mudong – Borae Road w pobliżu wejścia do Soi Thung Jaroen.

Ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć mężczyznę, którego później zidentyfikowano jako 31-letniego Kittisaka Malipana. Krwawił mocno z poważnej rany na nodze, ale nadal był przytomny. Został przewieziony do miejscowego szpitala.

Miejscowi mieszkańcy powiedzieli policji, że ranny Kittisak prosił o pomoc swojego przyjaciela, ale przerodziło się to w słowną, a następnie fizyczną kłótnię. Dokładna natura argumentu była jednak niejasna.

Policja kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.