Droga poważnie uszkodzona po ulewnym deszczu w Phuket

Phuket -

Droga w Kathu została poważnie uszkodzona po ulewnym deszczu dzisiejszego ranka (26 sierpnia)th).

Droga Kathu – Na Koh na zakręcie w pobliżu osiedla mieszkaniowego w Kathu została poważnie uszkodzona po ulewnych deszczach od rana (26 sierpnia).th). Gleba pod i w pobliżu drogi została zniszczona przez wodę deszczową.

Urzędnicy z gminy Kathu i Urzędu Elektryczności Kathu dokonali inspekcji drogi. Umieszczono znaki drogowe, aby ostrzec użytkowników drogi, gdy droga czeka na naprawę.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.