Malezyjskie linie lotnicze Firefly Airlines uruchamiają w piątek swój pierwszy lot Penang-Phuket, aby ułatwić turystom z Malezji podróż do Tajlandii

Phuket -

Malezyjskie linie lotnicze Firefly Airlines uruchomiły swój pierwszy lot z Penang w Malezji do Phuket w Tajlandii w piątek 26 sierpnia, wykonując cztery loty dziennie, aby pomieścić turystów na wyspę.

Nantasiri Ranasiri, dyrektor biura TAT Phuket, wraz z dyrektorami departamentów międzynarodowego lotniska w Phuket powitali i wręczyli upominki powitalne dla łącznie 126 pasażerów podróżujących inauguracyjnym lotem Firefly Airlines o numerze FY3600 z Penang w piątek.

Firefly Airlines to linia lotnicza działająca w ramach Malaysia Aviation Group (MAG). Jego nowo wyremontowany Boeing 737-800 po raz pierwszy wystartował na trasie PEN-HKT i przybył na międzynarodowe lotnisko Phuket o 2:20. czasu lokalnego 26 sierpnia.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19 na następną podróż do Tajlandii? Kliknij tutaj.

Śledź nas na Facebook

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

Zapisz się!
Nie Meechukhun
National News Writer w The Pattaya News od września 2020 r. do października 2022 r. Urodzona i wychowana w Bangkoku, Nop lubi opowiadać historie o swoim rodzinnym mieście słowami i obrazami. Jej doświadczenie edukacyjne w Stanach Zjednoczonych i pasja dziennikarska ukształtowały jej autentyczne zainteresowania społeczeństwem, polityką, edukacją, kulturą i sztuką.