Największe historie Phuket z ostatniego tygodnia: Droga uszkodzona przez deszcz, właściciel rzekomo obrażający kobietę, strach przed utonięciem cudzoziemca i inne

Witam, Czytelnicy i zwolennicy Phuket Express!

Poniżej znajduje się nasza cotygodniowa funkcja, w której przedstawiamy najważniejsze lokalne historie w naszej okolicy Phuket z zeszłego tygodnia. Liczba historii różni się z tygodnia na tydzień.

Są one wybierane i nadzorowane przez nasz zespół redakcyjny i mają na celu umożliwienie naszym czytelnikom szybkiego „nadrobienia” ważnych historii, które mogli przegapić. Codziennie publikujemy wiele historii i łatwo pogubić się w ważnych wydarzeniach czy zmianach w naszej okolicy. W osobnym artykule robimy podsumowania krajowe, to tylko najlepsze lokalne historie w prowincji Phuket.

Nie są one w określonej kolejności ważności, ale z grubsza w kolejności publikacji. Są to dni od poniedziałku 22 sierpnia 2022 r. do niedzieli 28 sierpnia 2022 r.

Zacznijmy i zobaczmy, jakie były najpopularniejsze lokalne historie!

  1. Droga w Kathu została poważnie uszkodzona po ulewnym deszczu 26 sierpniath.
    Droga Kathu – Na Koh na zakręcie w pobliżu osiedla mieszkaniowego w Kathu została poważnie uszkodzona po ulewnych deszczach.
  2. Wystosowano wezwanie do właściciela, który rzekomo użył zapasowego klucza do otwarcia pokoju, zanim dokonał napaści seksualnej na kobietę, która spała w akademiku w Phuket Town.

Właściciel zaprzeczył oskarżeniom o napaść seksualną na kobietę, która spała w akademiku w Phuket Town.

3. Cudzoziemka wyszła do morza na plaży Kamala 24 sierpniath podczas gdy jej pies czekał na plaży. Miejscowi wezwali pomoc, zanim wyszła z wody, myśląc, że tonie.

Cudzoziemka, której nazwiska nie ujawnili ratownicy, zobowiązała się, że nie będzie już więcej pływać w nocy i zaalarmować miejscowych.

4. Wybitny polityk odwiedził lokale rozrywkowe na Bangla Road z propozycją otwarcia do 6:00 rano.

Przywódca tajskiej partii cywilizowanej Mongkolkit Suksintharanon i jego zespół odwiedzili 22 sierpnia Bangla Road w Patong.

5. Członek załogi został uratowany po upadku z łodzi u wybrzeży Phuket.

Royal Thai Navy wyruszyła na poszukiwania przez pół dnia, zanim zobaczyli członka załogi łodzi, pana Eakkarata Limsomboona, lat 43. Miał na sobie kamizelkę ratunkową i machał na skale na wyspie Kaew Noi.

To wszystko na ten tydzień, jak zawsze dziękuję za wsparcie!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.