Walka zbrojna między dwoma mężczyznami w pobliżu parku publicznego Saphan Hin pozostawia jednego rannego z ranami ciętymi

Wichit, Phuket –

 Mężczyzna doznał obrażeń od rany ciętej po kłótni ze swoim byłym przyjacielem w pobliżu parku publicznego Saphan Hin w Wichit w niedzielne popołudnie (28 sierpnia).

Policja Wichit została powiadomiona o incydencie o 5:30 w pobliżu parku publicznego Saphan Hin. Oni i Phuket Express, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce, znaleźli motocykl leżący na drodze. W pobliżu funkcjonariusze znaleźli trzy zużyte naboje. Na drodze znaleziono ślady krwi, ale żadnych rannych.

Policja Wichit skontaktowała się ze szpitalem Vachira Phuket w mieście Phuket. Poinformowali, że pan Tat, lat 25, doznał obrażeń od rany ciętej na policzku, ręce, ramieniu i nodze. Po podstawowej opiece medycznej szybko opuścił szpital.

Policja powiedziała, że ​​druga strona, pan Mew, lat 33, nie została ranna po tym, jak pan Tat rzekomo otworzył ogień z pistoletu. Tat odjechał po incydencie.

Tat i Mew byli podobno dawnymi przyjaciółmi. Kłócili się, zanim Mew zaatakował Tata nożem, podczas gdy Tat otworzył ogień do Mew, ale chybił. Natura argumentu była niejasna. Nazwiska obu mężczyzn zostały zatajone przez władze.

Policja znalazła Mewa w jego domu, ale później wpadł do pobliskiego lasu namorzynowego. Policja aktualnie poluje na obie strony.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.