Coroczny festiwal wegetariański w Phuket rozpocznie się w przyszłym miesiącu?

Phuket -

Coroczny festiwal wegetariański rozpocznie się w przyszłym miesiącu na dziewięć dni.

Wczoraj (29 sierpnia) odbyło się spotkanie prowadzone przez wicegubernatora Phuket Amnuaya Pitsuwana oraz dyrektor biura kulturalnego Phuket panią Chantanę Sitipan.

Pan Amnuay powiedział The Phuket Express: „W tym roku festiwal odbędzie się od 26 wrześniath do października 4th. Celem festiwalu jest zachowanie naszych cennych lokalnych tradycji oraz wspieranie kultury i turystyki.”

Pani Chantana dodała: „Pomiary Covid-19 są nadal brane pod uwagę. Każdy, kto dołącza do ceremonii rytualnych, MUSI być podwójnie zaszczepiony. MUSZĄ przystąpić do testu ATK na dwa dni przed festiwalem i zdawać test ATK co trzy dni. Inne osoby, które dołączą do festiwalu, muszą cały czas nosić maski na twarz”.

„Sklepy nie mogą sprzedawać petard. Fajerwerki i granie w petardy są zabronione, z wyjątkiem petard, które zostaną użyte podczas ceremonii.” Amnuay zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.