AKTUALIZACJA: Mężczyzna aresztowany po przecięciu „przyjaciela” nożem w Wichit, twierdzi, że był „po prostu pijany”

Wichit –

31-letni mężczyzna został aresztowany po tym, jak pociął nożem swojego przyjaciela na oczach dziewczyny w Wichit.

Nasza poprzednia historia:

31-letni mężczyzna doznał poważnych obrażeń po tym, jak jego przyjaciel rzekomo został pocięty nożem na drodze w Wichit w biały dzień w zeszłym tygodniu.

 Zaktualizowana historia:

Policja Wichit poinformowała wczoraj (29 sierpnia)th), że aresztowali podejrzanego, 31-letniego Anupata, w rezydencji w podokręgu Wichit, w dzielnicy Mueang Phuket.

Przyznał się policji, że był pijany, zanim on i jego przyjaciel zaczęli się kłócić i walczyli. Powiedział, że jest mu przykro. Nie zamierzał próbować zabić przyjaciela.

Jednak jest oskarżony o usiłowanie zabójstwa.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.