Młody kierowca ginie po wypadku motocykla w pobliżu mostu w Phuket Town

Phuket -

Młody kierowca został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia po wypadku motocykla w pobliżu mostu w Phuket Town wczoraj rano (29 sierpnia).

Policja miasta Phuket została powiadomiona o wypadku o godzinie 1:50 w pobliżu mostu Thep Srisin na Thep Srisin Road w dzielnicy Talad Nuea w dzielnicy Mueang Phuket.

Ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć ciało pana Win, nazwisko zatajone przez organy ścigania, lat 19, przy słupie energetycznym na poboczu drogi w pobliżu mostu. W pobliżu ratownicy znaleźli na drodze uszkodzoną Hondę o pojemności 150 cmXNUMX. Jego ciało zostało przewiezione do szpitala Vachira.

Na tym etapie policja uważa, że ​​kierowca jechał z dużą prędkością, zanim stracił kontrolę nad pojazdem i zderzył się z chodnikiem i słupem energetycznym. Jednak policja sprawdza nagrania z kamer CCTV, aby znaleźć dokładną przyczynę wypadku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.