Podejrzany o narkotyki z Phuket aresztowany z 1.29 kilograma krystalicznej metamfetaminy i 2,000 pigułek metamfetaminy

Phuket -

Podejrzany o narkotyki został aresztowany w Phuket z 1.29 kg krystalicznej metamfetaminy i ponad 2,000 pigułkami metamfetaminy.

Zespół Straży Granicznej zgłosił się w poniedziałek 29 sierpniath aresztowali 32-letniego Eakksachaia 'Gueng' Paesophona. Został on aresztowany na Sakdidet Road w poddystrykcie Wichit, w dystrykcie Mueang Phuket.

Odebrano mu 1,292.99 gramów krystalicznej metamfetaminy i 2,770 pigułek metamfetaminy.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak policja otrzymała informację, że pan Gueng sprzedaje narkotyki na terenie miasta Phuket. Podobno należy do sieci narkotykowej większego dilera narkotyków w innych prowincjach.

Gueng przyznał się policji, że otrzymywał 20,000 XNUMX bahtów za każdym razem, gdy przewoził narkotyki, i twierdził, że zrobił to trzy razy wcześniej.

Stawia mu zarzut nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.