85 pistoletów, 859 pocisków, 69,182 1,083 pigułek metamfetaminy i XNUMX gramy metamfetaminy skonfiskowanych w ciągu czterech dni w represjach w górnych południowych prowincjach, w tym w Phuket

Phuket, Górne prowincje południowe –

W sumie 85 broni, 859 kul, 69,182 1,083 pigułek metamfetaminy i 22 gramy krystalicznej metamfetaminy skonfiskowano w siedmiu prowincjach w ramach represji w górnej części południowej, w tym w Phuket od XNUMX sierpnia.nd Do sierpnia 26th, 2022.

Generał porucznik Surachate „Wielki Żart” Hakparn powiedział Phuket Express: „Rozprawa miała na celu zapewnienie bezpieczeństwa. Ponad 500 celów w siedmiu prowincjach w górnym południowym obszarze, takich jak Krabi, Chumphon, Nakhon Si Thammarat, Phang Nga, Phuket, Ranong i Surat Thani, zostało najechanych, z czego 49 z nich znajduje się w Phuket”.

W sumie skonfiskowano 85 broni, 859 kul, 69,182 1,083 pigułek metamfetaminy i XNUMX gramy krystalicznej metamfetaminy. Najwięcej broni skonfiskowano w Surat Thani, a następnie Krabi i Phang Nga” – dodał generał porucznik Surachate.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.