Podejrzani o narkotyki aresztowani z dwoma milionami pigułek metamfetaminy po policyjnym pościgu od Chumphon do Surat Thani

Surat Thani –

Trzech podejrzanych o narkotyki zostało aresztowanych z dwoma milionami pigułek metamfetaminy po tym, jak policja ścigała SUV-a od Chumphon do Surat Thani.

Policja Drogowa zgłosiła wczoraj rano (31 sierpnia)st) ścigali SUV-a na Phet Kasem Road w dzielnicy Lang Suan w Chumphon. SUV został zatrzymany w dzielnicy Than Chana w Surat Thani po przejechaniu łącznie 52 kilometrów. W SUV-ie znaleziono trzy osoby z dwoma milionami pigułek metamfetaminy.

Kierowca, pan Naris 'Petch' Petchkam, lat 21, przyznał się policji, że otrzymywał 40,000 XNUMX bahtów za każdym razem, gdy przewoził narkotyki i twierdził, że zrobił to dwa razy wcześniej. Tym razem miał dostarczyć narkotyki kobiecie w Nakhon Si Thammarat.

Wszystkim trzem postawiono zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1.

Policja bada powiązania kierowcy z większą siecią, chociaż do czasu prasy nie ujawniono konkretnych szczegółów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.