Jeden Brytyjczyk nie żyje, drugi ciężko ranny po zderzeniu motocykla ze śmieciarką na wyspie Samui

ZDJĘCIE: MGR Online

Wyspa Samui –

Brytyjczyk zginął, podczas gdy inny Brytyjczyk doznał poważnych obrażeń po tym, jak ich motocykl zderzył się ze śmieciarką na wyspie Samui.

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku dzisiaj o godzinie 1:00 (1 września)st) przy wejściu do więzienia okręgowego Koh Samui.

Ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony motocykl w pobliżu śmieciarki należącej do gminy Koh Samui. Pod siedzeniem motocykla ratownicy stwierdzili, że znaleźli puszki i butelki piwa.

36-letni Brytyjczyk, pasażer motocykla, został później uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia (Phuket Express nie ujawnia jego nazwiska do czasu powiadomienia ambasady i rodziny). Drugi Brytyjczyk, kierowca motocykla, w wieku około 30 lat, doznał poważnych obrażeń. Został przewieziony do lokalnego szpitala w celu uzyskania pomocy w nagłych wypadkach.

Zmarły był podobno mieszkańcem Pattaya i biznesmenem.

Kierowca śmieciarki, pan Attaphon Wichean, lat 42, czekał na miejscu zdarzenia i powiedział Phuket Express: „Skręcałem w boczną drogę, zanim usłyszałem wypadek. Nie jestem pewien, co dokładnie się stało”.

Attaphon nie został ranny. Innych bezpośrednich świadków wypadku nie było. Jednak CCTV uchwyciło incydent i zostało udostępnione w mediach społecznościowych. Ponieważ materiał filmowy mógłby przeszkadzać niektórym widzom, nie zostanie on jednak udostępniony w tym raporcie.

Policja Koh Samui kontynuuje śledztwo w sprawie dalszych potencjalnych działań prawnych i planuje przesłuchanie rannego mężczyzny, gdy dojdzie do siebie po wypadku. W czasie prasy przebywał w szpitalu w ciężkim stanie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.