AKTUALIZACJA: Podejrzany w walce zbrojnej w pobliżu parku publicznego Saphan Hin w Phuket aresztowany w Satun

Phuket -

Podejrzany, który otworzył ogień w walce zbrojnej w pobliżu parku publicznego Saphan Hin w Mueang Phuket, został aresztowany w Satun.

Nasza poprzednia historia:

Mężczyzna doznał obrażeń od rany ciętej po kłótni ze swoim byłym przyjacielem w pobliżu parku publicznego Saphan Hin w Wichit 28 sierpnia.

Wczoraj (31 sierpnia)st), policja Wichit aresztowała pana Thitisaka „Tata” Detjaroena, lat 25. Został on aresztowany w Satun. Został zabrany z powrotem do Phuket.

Oskarża się go o usiłowanie zabójstwa, nielegalne posiadanie broni i amunicji, noszenie broni w miejscach publicznych bez pozwolenia oraz otwieranie ognia w miejscach publicznych bez powodu.

Tat przyznał się policji w Phuket: „Mew (ofiara) i ja jesteśmy przyjaciółmi. Pomagaliśmy w zbieraniu kawałków złomu żelaznego do sprzedaży. Mew oskarżył mnie o kradzież złomu żelaza. Mew zaatakował mnie nożem, zanim ochroniłem się otwierając ogień. Mew chwycił mój pistolet, zanim odjechał. Po leczeniu w szpitalu też uciekłem”.

Tat pozostaje w areszcie od czasu wydania prasy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.