AKTUALIZACJA: Dziewczyna cierpiąca na poważną utratę włosów rzekomo po otrzymaniu szczepionki przeciw Covid-19 otrzymuje pomoc rządową

Phuket -

Dziewięcioletnia dziewczyna z Thalang, która rzekomo doznała poważnej utraty włosów po otrzymaniu drugiej szczepionki przeciw Covid-19 dwa miesiące temu, otrzymuje wsparcie od odpowiednich biur w Phuket po tym, jak jej historia stała się wirusowa.

Nasza poprzednia historia:

Dziewięcioletnia dziewczynka z Thalang doznała poważnej utraty włosów po otrzymaniu drugiej szczepionki przeciw Covid-19 dwa miesiące temu, a jej rodzina i dziewczyna obwiniają o to szczepionkę.

Szef dystryktu Thalang, pan Bancha Tanooin i dyrektor zdrowia publicznego dystryktu Thalang, pan Sataphon Wajasat, odwiedzili dziewczynę i jej rodzinę w jej domu w Thalang.

Pan Bancha powiedział Phuket Express: „Dziewczyna jest leczona w szpitalu Vachira Phuket w Phuket Town. Przyczyna ciężkiego wypadania włosów jest identyfikowana pod kątem dalszych zabiegów i rekompensat.”

„Dziewczyna idzie do szkoły jak zwykle pod dobrą opieką rodziny, nauczycieli i przyjaciół. Nadal jest miłą dziewczyną, która lubi ćwiczyć”. dodał pan Bancha.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.