Krokodyl znaleziony w stawie świątyni w Phuket

Phuket -

Krokodyl o długości 120 centymetrów został znaleziony w stawie w świątyni w Phuket.

Wczoraj (2 września) Biuro Rybołówstwa w Phuket zostało powiadomione, że krokodyl został znaleziony w stawie w świątyni na wzgórzu Toh Sae w subdystrykcie Rassada, w dzielnicy Mueang Phuket.

Urzędnicy udali się do świątyni, aby znaleźć krokodyla o długości 120 centymetrów. Mnisi w świątyni powiedzieli, że nie mają pojęcia, kto wypuścił krokodyla w stawie. Boją się, że krokodyl może skrzywdzić innych ludzi, którzy karmią żółwie w stawie.

Krokodyl został usunięty ze stawu. Biuro Rybołówstwa w Phuket stwierdziło, że krokodyle są zwierzętami chronionymi, które wymagają pozwolenia na posiadanie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.