Powódź w Thalang poważnie uszkodziła ponad 40 samochodów

Wrzesień 2nd

Thalang –

Ulewny deszcz wczoraj rano (2 września)nd) w Thalang uszkodzono 40 samochodów.

Deszcz zaczął padać od czwartkowego popołudnia (1 września) i trwał do rana następnego dnia. Wiele obszarów w Thalang zostało zalanych, zwłaszcza w podokręgu Mai Khao.

Kondominium w pobliżu międzynarodowego lotniska Phuket i przed polem golfowym w pobliżu Thep Kasattri Road w Mai Khao zostało mocno zalane, w wyniku czego zostało uszkodzonych ponad 40 samochodów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.