Generał Prayut rozkazuje armii pomoc w powodzi na Phuket

Wrzesień 2nd

Phuket -

Generał Prayut Chan-o-cha nakazał armii pomoc ofiarom powodzi w Phuket.

Wrzesień 2nd

Minister obrony generał Prayut Chan-o-cha dzisiaj (3 września)rd) nakazał Królewskiej Armii Tajlandii pomóc ofiarom powodzi w podokręgu Mai Khao w Thalang wczoraj (Wrzesień 2nd).

Wczoraj, 2 września, wydano rozkaz generała Prayuta dla oficerów armii z pompami wodnymi, aby szybko usunąć wodę z obszaru, szczególnie w pobliżu międzynarodowego lotniska w Phuket.

Wrzesień 2nd
Wrzesień 2nd

Media TPN odnotowały dziś, że poziom wody już obniżył się do normy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.