Phuket wita pierwszy lot z Vietnam Airlines

Phuket -

Pierwszy lot Vietnam Airlines z Ho Chi Minh z 161 pasażerami przyleciał do Phuket.

W czwartek (1 września)st) na Międzynarodowym Lotnisku Phuket urzędnicy i pracownicy powitali pierwszy lot linii Vietnam Airlines, bezpośredni lot z miasta Ho Chi Minh do Phuket.

W sumie lotem przybyło 161 pasażerów, którzy przybyli do terminalu międzynarodowego. Na pamiątkę z lotniska otrzymali wodoodporne torby HKT We Care.

Witamy w Phuket z Phuket Express

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.