Pickup wpada na słup energetyczny na Koh Kaew, powodując zaciemnienie na wiele godzin

Koh Kaew –

Elektryczność miała przerwę w dostawie prądu na dwie godziny w wielu miejscach po tym, jak pickup zderzył się z słupem wysokiego napięcia w Koh Kaew w Mueang Phuket.

Raport Urzędu Energii Elektrycznej Prowincji Phuket po północy (3 września)rd) zostali powiadomieni, że słup wysokiego napięcia na głównej ulicy Thep Kasattri Road w Bang Koo, Koh Kaew został uszkodzony.

Przybyli na miejsce, aby znaleźć uszkodzoną ciężarówkę w pobliżu złamanego słupa energetycznego. Elektryczność była wyłączona na dwie godziny od 0:30 do 2:30 w pobliskim obszarze, podczas gdy pracownicy naprawiali słup zasilający. Zgłoszono, że kierowca płci męskiej odniósł niewielkie obrażenia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.