Małe łodzie w Phuket tymczasowo ZAKAZANE z wypłynięcia w morze z powodu złej pogody?

Phuket -

Łodzie w Phuket o długości mniejszej niż 10 metrów będą tymczasowo ZABRONIONE z powodu złej pogody.

Ogłoszenie zostało wydane przez szefa biura morskiego w Phuket, pana Nachapong Pranit. W ogłoszeniu czytamy: „Wynika to z ostrzeżeń pogodowych Tajskiego Departamentu Meteorologicznego o ulewnych deszczach oraz silnych wiatrach i falach na Morzu Andamańskim”.

„Małe łodzie w Phuket o długości poniżej 10 metrów będą ZABRONIONE opuszczania portów na otwarte morze od 4 wrześniath do września 6th".

„Proszę być na bieżąco z prognozą pogody z Tajskiego Departamentu Meteorologicznego (TMD) lub gorącej linii 1182”.

W międzyczasie ulewny deszcz wczoraj rano (2 września)nd) w Thalang uszkodzono 40 samochodów.

Generał Prayut Chan-o-cha nakazał armii pomoc ofiarom powodzi w Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.