Silny wiatr przewraca duże drzewo i uszkadza dom w Karon

Karon –

Silne wiatry i ulewne deszcze powaliły duże drzewo i uszkodziły dom w Karon.

Gmina Karon została powiadomiona od miejscowego mieszkańca, że ​​duże drzewo zostało powalone przez silny wiatr i uderzyło w dom w Soi Patak w Karon.

Zespół pracowników z biura ds. zapobiegania i łagodzenia skutków katastrof w gminie Karon udał się na miejsce zdarzenia, aby wyciąć i usunąć drzewa z terenu. Dokładne oszacowanie strat finansowych nie zostało podane przez odpowiednie władze. Nie zgłoszono żadnych obrażeń.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.