Phuket zorganizuje Moon Festival na Starym Mieście w Phuket

Phuket-

W najbliższą sobotę na Starym Mieście w Phuket odbędzie się Moon Festival.

Festiwal odbędzie się 10 wrześniath od 9:00 do 10:00 na skrzyżowaniu Charter Bank (Phuket Road przecina się z Phang Nga Road) na Starym Mieście w Phuket.

Festiwal Księżyca to starożytny coroczny festiwal Tajów i Chińczyków w Phuket. Festiwal ma na celu zachowanie i dziedziczenie cennych tradycji.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.